İstanbul Toptan Sahan Kaymak

Haftanın her günü frigolu araçlarımızla İstanbul'un tamamı ve İzmit, adapazari gibi yakın iller güzergahına sevkiyatımız vardır...

İstanbul İçi Toptan Sattığımız Ürünler

ahan Kaymak
Sahan Kaymak
Sahan Kaymak
Sahan Kaymak

Sahan kaymak, katmerin içerisine katılan oldukça lezzetli bir süt kaymağı çeşididir. Manda, keçi, koyun sütlerinin karışımından elde edilmektedir. Anteplilerin bu eşsiz lezzeti artık herkes tarafından biliniyor ve sevilerek yeniyor. Hatta birçoğumuz Anteplilerden bile fazla seviyor, fazla tüketiyoruz. Katmer’in güzel olması için içindeki sahan kaymağının oldukça özenli yapılmış olması ve lezzetli olması gerekir ki katmere hak ettiği lezzeti verebilsin. Allaben süt ürünleri firması 2014 senesinden beri süt ürünleri üretimi yapan ve dışarıya satan, İstanbul’da birçok işletmeye ürün tedarik eden imalatçı firmadır. Dışarıda yediğimiz birçok katmerin içindeki sahan kaymağını da kendileri üretmektedirler. Katmeri bin bir maharetle ürettikleri gibi içerisinde yer alan kaymağını da bir o kadar maharetle üretmektedirler. İstanbul’da toptan sahan kaymağı satışı gerçekleştiren öncü ve lider marka olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Alanlarında uzmanlar ve uzman ekip ile çalışarak üretimden, tedarik ve sevkiyata kadar her alanda profesyonel çalışmaktadırlar. İstanbul’un her yerine frigolu araçlar sayesinde taptaze ve güvenli bir şekilde ürünleri ulaştırmakta ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadırlar. Bunu yaparken de kaliteden ödün vermedikleri gibi kaliteye uygun makul bir fiyatlandırma yapmaktadırlar. İstanbul’un her yerine sipariş ulaştırıldığı gibi İstanbul civarı illere de ürün sevkiyatı yapılabilmektedir. Hijyen ve insan sağlığı ön planda tutulmakta ve bu vizyon doğrultusunda yol alınmaktadır. İstanbul toptan künefe peyniri satışı günlük olarak restoran ve tatlıcılara ulaştırılmakta, oradan da müşterilerin masasına gelmektedir. Tatlıcılarda yemiş olduğumuz lezzetli künefe peynirleri allaben üretim tesisinden çıkmakta ve sofralara gelmektedir.

İstanbul’lular tıpkı Antep’te gibi bu muhteşem lezzete doyabilmektedir. Her alanda olduğu gibi bu alanda da çeşitlilik oldukça önem arz etmektedir. Allaben süt ürünleri firması çeşit konusunda hassas davranmakta ve müşteri memnuniyeti açısından bir evde herkese hitap edebilecek şekilde çeşitlilik oluşturmaktadır. Bu sayede müşteri daha fazlam memnun kalmakta daha fazla sipariş vermektedir. Birçok sosyal medya platformunda sahan kaymak yapma videoları vardır, videolarda da göreceğiniz üzere kaymak yapımı maharet ve emek isteyen bir süreçtir. Yapım sonrası oldukça iştah kabartıcı olmanı bundan ileri gelmektedir. Böylesi eşsiz bir lezzetin emeksiz olması beklenemez. Türk mutfağının dünyaya duyurduğu bu lezzet türk kreması olarak geçmektedir. Kaymağı ile ünlü ilimiz Afyonkarahisar’dır. Günümüzde ev yapımı kaymak zor bulunan bir lezzet olduğu için gıda sektöründe atılım yapan markalar ürünlerinin ev yapımı olması ile övünmektedirler. Kaymak lezzetli olduğu gibi aynı zamanda şifadır da. Şişkinliğin giderilmesinde, diş çıkmasına, diş sağlığına kadar birçok faydası bulunmaktadır. Kaymak güçlü bir balgam söktürücüdür. Bal ile karıştırıldığı takdirde adeta bir ağrı kesici krem şeklini almaktadır. Ekmek kadayıfının yanına yakıştığı gibi Antep lezzetlerinin yanına da oldukça yakışan bir lezzettir. Antep fıstıklı katmerin arasında sahanda kaymak muhteşem gidiyor. Eşsiz bir damak lezzeti katıyor.

Bizi Tercih Edenler