İstanbul Toptan Künefe Peyniri

Haftanın her günü frigolu araçlarımızla İstanbul'un tamamı ve İzmit, adapazari gibi yakın iller güzergahına sevkiyatımız vardır...

İstanbul İçi Toptan Sattığımız Ürünler

Boru Künefelik Peynir
Boru Künefelik Peynir
Boru Künefelik Peynir
Boru Künefelik Peynir


Hemen hemen herkesin sevdiği bir lezzet künefe. Künefeyi künefe yapan da muhakkak ki içerisine konulan o eşsiz künefe peyniri. Çok çeşitli peynirler kullanılmakla birlikte en güzel, has tadı veren kendi peyniri. Allaben süt ürünleri 2014 senesinden beri süt ürünleri üretimi alanında çalışmakta ve İstanbul’un her yerine toptan künefe peyniri satışı yapmaktadır. Dışarıda yediğimiz o harika lezzetler allaben süt ürünleri tesisinden çıkmaktadır. İmalatını yaptıkları gibi satışını da gerçekleştirmekte ve müşterilerin bu lezzete performansını da karşılayacak uygun fiyat ile ulaşmasını sağlamaktadırlar. Allaben süt ürünleri firması 600m2’lik bir alana kurulmuş olan tesisleri sayesinde her türlü süt ürünü çeşitliliğine sahiptir ve ihtiyaç mukabilinde çeşitliliklerini artırmaktadır. Aslolan hijyen, kalite, insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Bunlar da hepsi aynı çatı altında toplandığında lezzet kendiliğinden gelişiyor. İstanbul’da herkesin bayılarak gittiği tatlıcı restorantlarına ve dahi kebapçılarına dahi Allaben süt ürünleri firması süt ürünleri tedariği sağlamaktadır. Müşterilerin hayranlık duyduğu künefelerin toptan künefe peynirleri Bayrampaşa’daki Allaben süt ürünleri firmasından çıkmaktadır. Hal böyle olunca talep artmakta ve her geçen gün sipariş isteyen, bu lezzetleri devamlı yemek isteyenler çıkmaktadır.

Allaben süt ürünleri web sitesindeki sipariş hattından canınızın istediği ya da sevdiklerinizin canının istediği herhangi bir çeşide anında ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. İstanbul’un her yerine güvenli ve çıtırlığından ödün vermeyecek, taptaze olacak şekilde gönderim sağlanmaktadır. Frigolu araçlar ile ürünler gönderilmekte ve İstanbul civarı yakın illere de gönderim sağlanmaktadır. İstanbul’da toptan künefe peyniri satışı ve imalatı konusunda Alleben süt ürünleri firması öncü ve lider konumundadır. Sahip olduğu müşteri memnuniyeti, kalite ve lezzet yanında, insan sağlığının ön planda oluşu firmayı zirveye taşımıştır ve taşımaya da devam etmektedir. Bu vizyon sayesinde 2014 senesinden beri artarak giden bir müşteri portföyüne , müşteri ve sipariş sağına sahiptirler. Kalite asla tesadüf olmayacağı gibi asla emeksiz de olmayacaktır. Alleben süt ürünleri firması üretim tesisi içerisinde birçok ürünü el emeği ile gerçekleştirmekte, uzman ekip ve makinalar ile çalışmaktadır. Hacıbaşar, Hilton resort/hotel gibi birçok tanındık isme toptan künefe peyniri satışı gerçekleştirmektedir. Bu restorantların ünlü, tanınır ve lezzetlerinin beğenilir lezzetler olmasından allaben süt ürünleri üretim tesisi firmasının emeği büyüktür. Lezzetleri damak çatlatan düzeyde olduğu için her gün sipariş yağmakta ve yağmaya devam etmektedir. Gıda sektörü en hassas olunması gereken alanken yapımı ve sevkiyatı daha da hassas olan künefe peynirlerinin imalatı ve sevki konusunda uzman ekiple çalışmak sizin karınıza olacaktır. 8 senedir aktif hizmet vermekte olan firma sizin toptan künefe peyniri siparişlerinizi asla şansa bırakmayacak ve en sağlıklı şekilde ulaşımınızı gerçekleştirecektir. Künefe peyniri güzel ve kaliteli olmadığı sürece her ne kadar diğer unsurları tam olsa da lezzetli olmayacaktır. Bu yüzden kaliteli toptan peynir alımı restorantlar için oldukça önemlidir.

Bizi Tercih Edenler