İstanbul Toptan Katmer

Haftanın her günü frigolu araçlarımızla İstanbul'un tamamı ve İzmit, adapazari gibi yakın iller güzergahına sevkiyatımız vardır...

İstanbul İçi Toptan Sattığımız Ürünler

Klasik kare katmer
Klasik kare katmerk
Klasik kare katmer
Klasik kare katmerk

Kaymağın, yağın, yufkanın, antep fıstığının ve bazen de çikolatanın buluştuğu enfes lezzetdir Katmer. Damak çatlatan, ağız sulandıran bu lezzeti sevmeyen yoktur. Allaben süt ürünleri firması İstanbul’da kurulmuş süt ürünleri üreten ve tedarik eden bir firma olarak toptan peynir, kaymak, künefe peyniri üretip sattığı gibi toptan katmer üretip satmaktadır. Allaben süt ürünleri firmasının İstanbul toptan katmer satışlarını bilmeyen, tanımayan İstanbul’lu yok gibi bir şeydir. Gıda ve tatlı sektörü ile ilgilenen, İstanbul’da yer alan birçok firma ve mekan ürünlerini Allaben süt ürünlerinden tedarik etmekte ve restorantında kullanmaktadır. Hijyen konusunda insan sağlığının ön planda tutulduğu, kaliteden ödün verilmediği, ucuz ve hızlı lezzet yerine, aldığı fiyatı hak eden kaliteli lezzet ortaya koyan öncü ve lider bir firma olarak Allaben’in tercih edildiğini görmekteyiz. İstanbul’un her yerine toptan katmerlerini, frigolu araçlar ile sevk etmekte ve müşterisine ulaştırmaktadır. Hem tedarik ve sevkiyat konusunda, hem satış ve fiyat konusunda , hem çeşitliliğin fazla olması konusunda hem de lezzet konusunda müşterisini memnun etmektedir. Müşteri memnuniyetini kendine vizyon olarak belirlemiş öncü bir firma olarak yolunda ilerlemektedir. Klasik kare katmerleri, simit katmerleri ve çikolatalı simit katmerleri ile iştah kabartan lezzetleri ve görüntüleri ile gönüllere taht kurmuştur.

Her damak tadına hitap eden şekilde katmer üretimi gerçekleştirilmekte ve müşteriye ulaştırılmaktadır. Sahan ve manda kaymakları ile de tüketmek isteyene kaymak üretimi de mevcuttur. Çikolatalı tercih ediyorsanız simit katmerleri çikolata ile harmanlayarak çikolatalı katmer olarak servis etmektedirler. Çayınızın yanına mutlaka olması gereken, mutlaka tatmanız gereken bu lezzetleri uygun fiyata, ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Toptan satış ve üretim konusunda profesyonellik her şeyden öne gelir, uzman ekip ile çalışmak oldukça önem arz etmektedir. Allaben bu konuda iyi olmakla beraber 2014 senesinden beri hizmet vermektedir, tecrübesini ve müşteri ağını genişleterek ilerlemektedir. Bayrampaşa’da yer alan üretim yerinden istanbul’un her yerine ve İstanbul civarı diğer illere frigolu araçlar ile taze ve çıtır çıtır lezzetlerini ulaştırmaktadır. Görenlerin iştahını kabartan, yiyenlerin damaklarını çatlatan bu lezzetler kulaktan kulağa yayılmakta ve her yiyen komşusuna, arkadaşına tavsiye etmektedir. İstanbul’da tanıdığımız ve gittiğimiz birçok ünlü restoran, tatlıcı ve mekan toptan ürün tedariğini Allaben’den sağlamaktadır. Müşterisine kaliteli ve zengin içeriği bu sayede sunabilmektedir. Sipariş için telefon hattına ulaşmanız ve siparişinizi oluşturmanız yeterlidir. İstanbul’un en iyi toptan üretim ve satışını gerçekleştiren firmasından fiyatını karşılayan bir kalitede sevdiğiniz katmer çeşitlerine ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Evinizde çocuklarınız çikolatalı seviyorsa onlar için çikolatalı eşiniz antep fıstıklı seviyorsa onun için antep fıstıklı sipariş oluşturabilirsiniz. Hem hijyenik, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hem de lezzetli bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz. Kalite asla tesadüf değildir ve emek ister.

Bizi Tercih Edenler