İstanbul Toptan Antep Peyniri

Haftanın her günü frigolu araçlarımızla İstanbul'un tamamı ve İzmit, adapazari gibi yakın iller güzergahına sevkiyatımız vardır...

İstanbul İçi Toptan Sattığımız Ürünler

 Antep Peynir
 Antep Peynir
 Antep Peynir k
 Antep Peynir

Antep peyniri, Gaziantep yöresine ait koyun ve keçi sütünden üretilen bir peynir çeşididir. Koyun ve keçi sütünün bol olduğu zamanlarda üretilir ve salamura yapılarak saklanır. Özünde tuzsuz olan harika bir lezzettir. Ülkemiz süt ve süt ürünleri konusunda cennet sayılabilecek bir çeşitliliğe sahiptir. Allaben süt ürünleri firması, sizi bu çeşitliliğe ulaştıran, 2014 senesinden beri aktif hizmet vermekte olan süt ürünleri tesisidir. İstanbul Bayrampaşa’da yer alan 600m2’lik alana kurulu olan üretim tesislerinde her türlü kalite ve hijyen standartlarına uygun olarak ürettikleri ürünlerini İstanbul’un her yerine ve İstanbul yakınında yer alan civar illere frigolu araçları ile sevk etmekte ve ulaştırmaktadırlar. İstanbul’da yer alan ve hepimizin gittiği birçok tanındık restoran ve firmaya da toptan satış yapmaktadırlar. Toptan katmer satışı, toptan künefe satışları gibi toptan peynir ve peynir çeşitleri satışları bulunmaktadır. Antep peyniri’de bu peynir çeşitlerinden sadece biridir.

İstanbul toptan antep peyniri satışı diyince akla gelen öncü firma Allaben süt ürünleridir. Müşteri memnuniyeti ve kalitenin ön planda tutulduğu bu tesiste kalite asla tesadüf değildir ve içerik ile uygun fiyatlandırılmaktadır. Lezzetine alışan ve bir kez tadan müşteriler zaten aldığı fiyatı hakettiğini görmektedir. 2014 senesinden beri bu vizyonda tam gaz ilerledikleri için İstanbul gibi bir metropolde girmedikleri restorant ve hane kalmamıştır diyebiliriz. Allaben süt ürünleri firması; Gaziantep ilimizin eşsiz lezzetleri ile istanbul’luları tanıştıran, onlara bu lezzetleri tattırıp bir de toptan satış, üretim gerçekleştiren bir firma olarak ülke çapına yayılmış bir marka değeri olmuştur. Kafe ve restorantlarda tatlıların arasına giren peynirleri, kaymakları ve tatlıların kendilerini üreten ve bunu hijyen koşullarına uygun olarak gerçekleştiren üretim tesisi İstanbul Bayrampaşa’da yer almaktadır. Web sitelerinde belirtmiş oldukları sipariş hattına ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilir ve canınızın çektiği, çocuklarınızın, eşinizin sevdiği herhangi bir lezzete bir telefon ile ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her yerine frigolu araçlar ile sevkiyat ve ürün gönderimi gerçekleşmektedir. İstanbul yakınındaki civar illere de aynı şekilde gönderim sağlanmaktadır. Çeşitliliğin fazla olması ve fiyatlarının herkese hitap eden şekilde olması tercih edilirliğini artırmaktadır. En gözde mekanların, en tanınan mekanların tercih ettiği ve müşterilerin sevdiği bir lezzet olarak hafızalara yer etmiştir. Gerek antep peynirinde olsun gerekse diğer lezzetlerinde olsun görüntüsü ile de gönüllere taht kurmuş, görenlerin iştahını kabartmaya devam etmektedir. Antep peynirinin ihtyaç mukabilinde ve istek doğrultusunda müşterinin en memnun olacağı şekilde İstanbul’un her yerine ve civar illere gönderimi mümkündür. Müşterileriniz bu lezzet ile buluştuğu zaman daha çok size gelmek isteyecek. Bağımlılık yapacak ve damak çatlatacak bu lezzetleri birilerine tavsiye etmeden duramayacaklar. Gıda sektöründe özellikle süt ürünleri konusunda müşteriler çok hassas ve hijyen konusunda çok dikkatliler, gönül rahatlığı ile tercih edilecek bir firma ve ekip olması oldukça önemli.

Bizi Tercih Edenler